Skutecznie, bezboleśnie, bez skutków ubocznych.
O NAS
PODSTAWY NAUKOWE
W CZYM POMAGAMY
GABINET WARSZAWA
GABINET ŚWIDNIK
JAK DO NAS TRAFIĆ
POLECAMY
CENNIK TERAPII
PORADY
JAK RZUCIĆ PALENIE
LECZENIE ALKOHOLIZMU WARSZAWA
ODCZULANIE WARSZAWA
TESTY ALERGICZNE WARSZAWA
RZUCANIE PALENIA
LECZENIE ALERGII WARSZAWA
PROMOCJE


Gabinet Biorezonansu BIKOM
ul. Mangalia 4
02-758 Warszawa
III piętro, pokój nr.327

REJESTRACJA TELEFONICZNA Warszawa
tel. 511 555 007
PON. - PT. - 9.00 - 20.00


Gabinet Biorezonansu BIKOM
ul. Racławicka 38/40- Dom Rzemiosła
2 piętro , nad pocztą
21-040 Świdnik

REJESTRACJA TELEFONICZNA Świdnik
tel. 503 683 616
PON. - PT. - 9.00 - 20.00
SOB. - 9.00 - 15.00

www.biorezonans-bikom.pl

https://www.facebook.com/Gabinet-Biorezonansu-BIKOM-WarszawaStegny-553904914767641/?ref=tn_tnmn

Start » PORADY » TESTY ALERGICZNE WARSZAWA
Szukaj:
Testy alergiczne w Warszawie możecie Państwo wykonać w gabinecie Biorezonansu BIKOM znajdującym się przy ulicy Mangalia 4.

Choroby na tle alergicznym dotykają coraz liczniejszą grupę osób sprzyjając jednocześnie nieprzyjemnym dolegliwościom i nie najlepszemu samopoczuciu. Aby jednak skutecznie wyeliminować te niepokojące stany zalecamy wykonanie testów alergicznych w Warszawie.

Do najczęstszych objawów towarzyszących alergii należy: sezonowy katar sienny, całoroczny nieżyt nosa, astma, pokrzywka, alergiczne kontaktowe zapalenie skóry oraz uczulenia na pokarmy, uczulenia na żądła pszczół i os, wstrząs anafilaktyczny. Wykonywane przez nas testy alergiczne w Warszawie są całkowicie bezbolesne i niezwykle dokładne.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że testy obejmują sprawdzenie jednorazowo ok. 100 alergenów. Czas jaki musicie Państwo poświęcić na testy alergiczne w Warszawie zwykle zamyka się w przedziale 30- 40 minut.

Dla osób korzystających z usług w naszym gabinecie pierwszy alergen odczulamy bezpłatnie (w cenie testów). Skutecznie pomagamy w wielu dolegliwościach wykorzystując do tego celu aparat BICOM 2000, który umożliwia bezboleśnie, bez skutków ubocznych i co najważniejsze bez użycia leków poprawić stan fizyczny i psychiczny osoby poddawanej terapii. Ponadto jego zastosowanie pozwala przywrócić naturalny rytm organizmu poprzez oczyszczenie go, jak również zminimalizować lub całkowicie usunąć skutki chorób nagłych i przewlekłych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przygotowaliśmy również specjalne ceny na testy alergiczne w Warszawie. Już teraz zachęcamy do umówienia się na wizytę w dogodnym dla siebie terminie.


GABINET BIOREZONANSU BIKOM
WebOn.pl