Skutecznie, bezboleśnie, bez skutków ubocznych.
O NAS
PODSTAWY NAUKOWE
W CZYM POMAGAMY
GABINET WARSZAWA
GABINET ŚWIDNIK
JAK DO NAS TRAFIĆ
POLECAMY
CENNIK TERAPII
PORADY
JAK RZUCIĆ PALENIE
LECZENIE ALKOHOLIZMU WARSZAWA
ODCZULANIE WARSZAWA
TESTY ALERGICZNE WARSZAWA
RZUCANIE PALENIA
LECZENIE ALERGII WARSZAWA
PROMOCJE


Gabinet Biorezonansu BIKOM
ul. Mangalia 4
02-758 Warszawa
III piętro, pokój nr.327

REJESTRACJA TELEFONICZNA Warszawa
tel. 511 555 007
PON. - PT. - 9.00 - 20.00


Gabinet Biorezonansu BIKOM
ul. Racławicka 38/40- Dom Rzemiosła
2 piętro , nad pocztą
21-040 Świdnik

REJESTRACJA TELEFONICZNA Świdnik
tel. 503 683 616
PON. - PT. - 9.00 - 20.00
SOB. - 9.00 - 15.00

www.biorezonans-bikom.pl

https://www.facebook.com/Gabinet-Biorezonansu-BIKOM-WarszawaStegny-553904914767641/?ref=tn_tnmn

Start » PORADY » ODCZULANIE WARSZAWA
Szukaj:
Zapraszamy do gabinetu biorezonansu BIKOM w Warszawie na odczulanie.

Skutecznie pomagamy w wielu dolegliwościach, takich jak chociażby: alergie, oczyszczanie z toksyn, podnoszenie odporności, bóle nagłe i przewlekłe, nadwaga, zaburzenia hormonalne, nerwice, depresje i zaburzenia snu, cysty, torbiele, mięśniaki, menopauza, hemoroidy, choroby prostaty, bezpłodność uwarunkowana hormonalnie, stany zapalne zatok i uszu, osłabienie funkcji nerek.

Każda osoba, zgłaszająca się do nas na wizytę traktowana jest w sposób indywidualny i może liczyć na terapię bezpośrednio dopasowaną do konkretnych potrzeb. Przeprowadzamy odczulanie w Warszawie z wykorzystaniem aparatu BICOM 2000, który pozwala bezboleśnie, bez skutków ubocznych i co najważniejsze bez użycia leków poprawić stan fizyczny i psychiczny osoby poddawanej terapii. Jednocześnie pragniemy wspomnieć, że umożliwia on przywrócić naturalny rytm organizmu poprzez oczyszczenie go, jak również zminimalizować lub całkowicie usunąć skutki chorób nagłych i przewlekłych.

Choroby alergiczne dotykają coraz liczniejsze grono osób, dlatego też prawidłowe leczenie oraz odczulanie jest w tym przypadku bardzo ważną kwestią. Jak wiadomo alergenami jest mnóstwo substancji w otaczającym człowieka świecie, a objawy (sezonowy katar sienny, całoroczny nieżyt nosa, astma, pokrzywka, alergiczne kontaktowe zapalenie skóry) znacznie utrudniają nam życie. Odczulanie w Warszawie odbywa się bez użycia leków i jest całkowicie bezpieczne.

Informujemy, że jednorazowo można odczulić jeden alergen, kolejne dopiero po upływie 24 godzin. W zależności od wieku osoby poddawanej odczulaniu w Warszawie zabieg trwa w przedziale od 10 do 30 minut. Szczegółowy cennik terapii biorezonansowych oraz specjalne promocje przygotowaliśmy na stronie serwisu. Zachęcamy już teraz do rezerwacji dogodnego dla Państwa terminu wizyty.

GABINET BIOREZONANSU BIKOM
WebOn.pl